Wydział Środowiska
Opublikowano: 07 czerwiec 2017 Odsłony: 186

Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej organizuje XVIII Powiatowy Konkurs „Na najpiękniejszy ogród przydomowy, obejście w gospodarstwie rolnym".

Celem konkursu jest poprawa estetyki zagród i ogrodów, prowadząca do podniesienia atrakcyjności gmin i powiatu, rozwój infrastruktury wsi wspierający ekologiczne wzorce gospodarstw rodzinnych (racjonalna gospodarka odpadami, ściekami, podnoszenie jakości wody). Konkurs będzie przeprowadzony w dwóch etapach jako gminny i powiatowy oraz w kategoriach ogród przydomowy, gospodarstwo rolne. W konkursie nie mogą uczestniczyć:

a)  pracownicy organizatora konkursu,

b)   małżonkowie, zstępni, wstępni, rodzeństwo organizatorów konkursu.

W terminie do 14.06.2017 r. gminy zgłaszają do II etapu po jednej osobie z każdej kategorii.

Zapraszamy do udziału.

Jesteś tutaj:   Strona główna Archiwum aktualnościXVIII Powiatowy konkurs ogrodniczy