Biuro Administracyjno Prawne
Opublikowano: 20 lipiec 2017 Odsłony: 402

Informujemy, że w kasie starostwa powiatowego w Suchej Beskidzkiej  uruchomiono terminal umożliwiający płatności kartami płatniczymi. Teraz będzie można dokonywać opłat, z wyłączeniem opłaty skarbowej, m. in. za: wydanie praw jazdy, dowodów rejestracyjnych, kart wędkarskich, wypisów, wyrysów i kopii dokumentów z zasobu geodezyjnego oraz z tytułu zajęcia pasa drogowego.

Warto zaznaczyć, że zarówno klient jak i starostwo nie będą ponosić żadnych dodatkowych kosztów  związanych z uiszczaniem opłat kartą. To efekt przystąpienia do programu realizowanego przez Ministerstwo Rozwoju we współpracy z Krajową Izbą Rozliczeniową, którego celem jest upowszechnienie płatności bezgotówkowych w urzędach administracji publicznej.

WK

Jesteś tutaj:   Strona główna Archiwum aktualnościW starostwie zapłacisz kartą