Opublikowano: 26 lipiec 2017 Odsłony: 391

Członek zwycięskiej załogi tegorocznej edycji Rajdy24.pl Cup w Powiecie Suskim Michał Kuśnierz (duet Tomasz Gryc/Michał Kuśnierz) przekazał na ręce starosty Józefa Bałosa zdobyty w sobotnich zawodach puchar. Była to forma podziękowania za pomoc jakiej starostwo suskie udzieliło organizatorom rajdu.

Przeprowadzenie tej, zdaniem wszystkich zainteresowanych, niezwykle udanej imprezy nie byłoby możliwe bez wsparcia i przychylności władz lokalnych. Mówił o tym również podczas zakończenia imprezy, tzw. Ceremonii Mety, gość specjalny sobotnich zawodów, którym był dwukrotny rajdowy mistrz Europy Kajetan Kajetanowicz. Dziękował on zarówno mieszkańcom za ciepłe przyjęcie rajdowców, jaki i władzom powiatu, Makowa Podhalańskiego i Budzowa za okazaną pomoc.
Michał Kuśnierz, pracujący na co dzień jako inspektor w wydziale komunikacji suskiego starostwa, to wielokrotny już laureat plebiscytu „Sportowiec Roku Powiatu Suskiego”. W sobotnim rajdzie załoga Tomasz Gryc/Michał Kuśnierz (Peugeot 208 R2) wygrała cztery z sześciu odcinków specjalnych i zdobyła puchar za pierwsze miejsce w klasie 2WD.
Główny organizatorem trzeciej edycji Rajdy24.pl Cup w Powiecie Suskim, rozegranej po raz pierwszy w dwóch formach: Rally Sprintu i Konkursowej Jazdy Samochodem, było Koło Środowiskowe Automobilklubu Śląskiego w Krakowie.

foto: Mateusz Wilczek / arch. starostwa

Jesteś tutaj:   Strona główna Archiwum aktualnościRajdowy puchar dla starostwa