aktualności :
Biuro Administracyjno Prawne
ROOT» Kategoria: Aktualności Starostwa
Opublikowano: 06 listopad 2017 Odsłony: 1178

27 października br. w Zespole Szkół im. św. Jana Kantego w Makowie Podhalańskim odbył się Małopolski Konkurs "Mam Zawód. Mam Fantazję”. Organizatorem imprezy był Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, a partnerem i gospodarzem makowski Kanty. W X konkurencji pn. „Stylistyka subkultur” rywalizowało 9 ekip z 7 szkół Małopolski. Uczestnicy mieli za zadanie wykazać się umiejętnościami w dwóch etapach: teoretycznym, polegającym na rozwiązaniu testu na temat fryzjerstwa, oraz praktycznym, w ramach którego 3-osobowe ekipy wykonywały na modelu fryzurę, makijaż, oraz całościową stylizację odpowiednią dla wybranej subkultury.

Konkurs zakończony był pokazem połączonym z krótką wypowiedzią na temat subkultur. Zespół Szkół im. św. Jana Kantego w Makowie Podhalańskim reprezentowały 2 zespoły:

  • ekipa stylizacji Gothic - modelka Karolina Tokarz, fryzura Iwona Żurek, makijaż Agnieszka Żbik,
  • ekipa stylizacji Sweet Lolita - modelka Natalia Szczygieł, fryzura Daria Wojtyczko, makijaż Paulina Sarna.

Jury konkursu przyznało I miejsce dla ekipy stylizacji Gothic z Zespołu Szkół im. św. Jana Kantego w Makowie Podhalańskim, II miejsce zajęła ekipa z Zespołu Szkół Technicznych im. W. Pola w Gorlicach, III miejsce przypadło ekipie z Rzemieślniczej Branżowej szkoły I stopnia w Tarnowie.

(WK)

 

Jesteś tutaj:   Strona główna Archiwum aktualnościSukces uczennic z Kantego
Zobacz również

klim

 

 

 

Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej posiada certyfikat Systemu Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001:2008