Opublikowano: 18 grudzień 2017 Odsłony: 900

Od 1.01.2018 r. nadzór nad lasami niestanowiącymi własności Skarbu Państwa na terenie powiatu suskiego będzie prowadzony

przez pracowników Starostwa Powiatowego

w Suchej Beskidzkiej.

Ustala się następujące obwody nadzorcze i osoby sprawujące nadzór nad lasami.

Osoba sprawująca nadzór

Zasięg obwodu

Termin dyżuru

Telefon/ email

mgr inż. Grzegorz Zachura

Gmina Stryszawa

Gmina Zembrzyce

Gmina Budzów

Miasto Maków Podhalański

Miasto Sucha Beskidzka

każdy piątek

730 623 076

mgr inż. Grzegorz Malinowski

Gmina Maków Podhalański

Gmina Zawoja

(z wyłączeniem Babiogórskiego Parku Narodowego)

każda środa

730 623 077

mgr inż. Krzysztof Hernas

Miasto Jordanów

Gmina Jordanów

Gmina Bystra-Sidzina

każdy poniedziałek

730 623 078

Na terenie Babiogórskiego Parku Narodowego nadzór będzie prowadzony tak jak dotychczas przez pracowników Parku.

Cechowanie drewna odbywać się będzie w terminie nie dłuższym niż 14 dni od daty zawiadomienia o pozyskaniu drewna, świadectwa legalności pozyskania drewna wydawane będą w miejscu jego cechowania. Podczas cechowania drewno obijane będzie cechówką oraz nabijana będzie niebieska płytka z cyframi określającymi kolejny numer sztuki.

Jednocześnie informujemy, że

1. na pozyskanie oraz ocechowanie drewna niezbędna jest zgoda wszystkich współwłaścicieli działki
  2. drewno cechowane będzie tylko w miejscu jego pozyskania

Więcej informacji zobacz