Biuro Administracyjno Prawne
Opublikowano: 20 grudzień 2017 Odsłony: 243

Miłą niespodziankę sprawili harcerze Hufca ZHP im. Aleksandra Kamińskiego w Jordanowie członkom Zarządu Powiatu pojawiając się z Betlejemskim Światłem Pokoju w środę 20 grudnia br. w starostwie powiatowym. Delegacja hufca wraz z komendantem Emanuelem Merzem przekazała lampion ze Światłem na ręce starosty suskiego Józefa Bałosa życząc zdrowych, pogodnych i  spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.

Betlejemskie Światło Pokoju płonie wiecznie w Grocie Narodzenia Pańskiego w Betlejem. Od niego co roku odpala się świecę, której płomień niesiony jest przez skautów w wielkiej sztafecie do najdalszych zakątków kontynentu. Docierają do parafii, szkół, szpitali, urzędów, galerii handlowych i domów. Dzielą się radosną nowiną, przekazują największe, uniwersalne wartości braterstwa i pokoju.

Jesteś tutaj:   Strona główna Archiwum aktualnościBetlejemskie Światło Pokoju zabłysło w starostwie