Opublikowano: 05 marzec 2018 Odsłony: 427

Po raz piąty w hali w Zawoi odbył się turniej piłkarski Watra Cup. Zawody trwały dwa dni - w sobotę odbyła się rywalizacja w grupach, a w niedzielę poznaliśmy najważniejsze rozstrzygnięcia w tym triumfatora zawodów. Została nim drużyna Krakus Nowa Huta.

Organizatorem turnieju było Babiogórskie Centrum Sportu w Zawoi. Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej było jego współorganizatorem.

Dużą reprezentacją klubów z naszego powiatu mieliśmy podczas tegorocznej edycji Watra Cup. W grupie A wystąpiły zespoły: Jordan Jordanów, Huragan Skawica, BCS Zawoja, Lachy Lachowice oraz Krakus II Nowa Huta i Orawa Jabłonka. W drugiej grupie rywalizowali: Babia Góra Sucha Beskidzka, Halniak Maków Podhalański, Strzelec Budzów, Naroże Juszczyn i Krakus I Nowa Huta, Wiatr Ludźmierz.

To jedyne dwudniowe zawody piłkarskie w naszym powiecie. Najwyższe miejsce w turnieju spośród drużyn z naszego powiatu zajęła drużyna BCS Zawoja, która w spotkaniu o 3 miejsce przegrała z Orawą Jabłonka 2:0. Finał był wewnętrzną sprawą nowohuckiego Krakusa.

Na zakończenie zawodów puchary i medale ufundowane przez suskie starostwo wręczył Zbigniew Hutniczak.

Szczegółowa galeria z turnieju WATRA CUP 2018 zapraszamy na naszą stronę na FB - klikamy TUTAJ

Jesteś tutaj:   Strona główna Archiwum aktualnościWatra Cup 2018