Opublikowano: 12 marzec 2018 Odsłony: 383

Podczas sesji Rady Powiatu Suskiego, która odbyła się 8.03.2018 r., goszczący na niej wicewojewoda małopolski Józef Gawron dokonał w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej uroczystego wręczenia odznaczeń państwowych zasłużonym pracownikom Starostwa Powiatowego w Suchej Beskidzkiej i jego jednostek organizacyjnych.

Za zasługi w działalności na rzecz osób potrzebujących pomocy oraz wsparcia, zagrożonych wykluczeniem społecznym, Srebrnym Krzyżem Zasługi odznaczony został Krzysztof Cieżak, dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Suchej Beskidzkiej. Złote Medale za Długoletnią Służbę odebrały Jolanta Słowik i Barbara Stec. Medale te, przyznane za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej, otrzymały również, nieobecne w tym dniu na sesji, Lucyna Grabowska i Jadwiga Fuja. Gratulacje i podziękowania wraz z wicewojewodą złożyli odznaczonym starosta Józef Bałos i przewodniczący rady powiatu Ryszard Hadka.

Jesteś tutaj:   Strona główna Archiwum aktualnościWręczono odznaczenia