Biuro Administracyjno Prawne
Opublikowano: 23 kwiecień 2018 Odsłony: 273

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Suchej Beskidzkiej oraz Starosta Suski mają zaszczyt zaprosić na konferencję szkoleniową zatytułowaną: "Nadzór nad jakością wody do spożycia i ocena ryzyka w świetle przepisów nowego rozporządzenie w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia". Zgłoszenia udziału w konferencji szkoleniowej można dokonywać drogą elektroniczną na adres e-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. z podaniem danych osób, nazwą oraz adresem zakładu pracy/instytucji  lub na numer telefonu 572 340 411.

Konferencja odbędzie się 27 kwietnia 2018 r. (piątek) w godz. 1000 - 1300 w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Suchej Beskidzkiej, ul. Kościelna 5b.

Jesteś tutaj:   Strona główna Archiwum aktualnościKonferencja - Nadzór nad jakością wody do spożycia