Wydział Edukacji i Zdrowia
Opublikowano: 15 maj 2018 Odsłony: 706

Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki i Położnej

W ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Położnej na rynku w Suchej Beskidzkiej w dniu 8 maja 2018 r. zostały przeprowadzone bezpłatne badania profilaktyczne poziomu glukozy oraz ciśnienia tętniczego krwi dla kobiet i mężczyzn w wieku 40 – 65 lat.

Organizatorem akcji była Małopolska Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych oraz Starostwa Powiatowego w Suchej Beskidzkiej. Dzięki zaangażowaniu pielęgniarek z Zespołu Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej, pań Ewy Najdek zastępcy dyrektora ds. pielęgniarstwa, Jadwigi Jordanek oraz Jadwigi Targosz z bezpłatnych badań skorzystało 67 osób.

Jesteś tutaj:   Strona główna Archiwum aktualnościMiędzynarodowy Dzień Pielęgniarki i Położnej