Opublikowano: 30 lipiec 2018 Odsłony: 488

W gmachu Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej odbyła się 27 lipca 2018 roku specjalna uroczystość zorganizowana przez Sejmową Komisję Ochrony Środowiska i Głównego Inspektora Ochrony Środowiska, podczas której szczególnie wyróżniony został Powiat Suski.

Dyplom gratulacyjny za działalność na rzecz obniżenia niskiej emisji i poprawy świadomości oraz wrażliwości ekologicznej społeczeństwa odebrał wicestarosta Zbigniew Hutniczak. Sukcesy Powiatu Suskiego na tym polu docenione zostały też przez Narodową Radę Ekologiczną, która przyznała powiatowi tytuł „EKOJANOSIK” w kategorii Samorząd Edycja 2018 Krajowej Nagrody Ekologicznej, co ogłoszone zostało na uroczystej gali, mającej miejsce w Zakopanem, podczas czerwcowego II. Międzynarodowego Forum Energetyka i Środowisko.

Jesteś tutaj:   Strona główna Archiwum aktualnościProekologiczna działalność powiatu nagrodzona