Biuro Administracyjno Prawne
Opublikowano: 24 sierpień 2018 Odsłony: 506

W czwartek, 23 sierpnia br. starosta suski Józef Bałos i wicestarosta Zbigniew Hutniczak wręczyli akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego nauczycielom szkół i placówek prowadzonych przez powiat suski. Wśród awansowanych byli pedagodzy z Zespołu Szkół im. Hugona Kołłątaja w Jordanowie, Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Makowie Podhalańskim, Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Makowie Podhalańskim. Zdobycie kolejnego stopnia awansu zawodowego poprzedzone było  trwającym  dwa lata i dziewięć miesięcy stażem,  zakończonym egzaminem przed komisją powołaną przez zarząd powiatu.

Starosta życzył awansowanym dalszych sukcesów w pracy zawodowej  oraz w dążeniu do zdobywania kolejnych stopni awansu, jakim jest stopień nauczyciela dyplomowanego oraz tytuł honorowy profesora oświaty.

Jesteś tutaj:   Strona główna Archiwum aktualnościAwans zawodowy nauczycieli