Biuro Administracyjno Prawne
Opublikowano: 15 październik 2018 Odsłony: 390

15 października 2018 r. starosta suski Józef Bałos i wicestarosta Zbigniew Hutniczak wręczyli dyrektorom i nauczycielom szkół i placówek oświatowych powiatu nagrody starosty z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Jest mi niezmiernie miło gościć Państwa w tym szczególnym dniu. Zostali Państwo nagrodzeni za Wasze wybitne osiągnięcia w pracy z młodzieżą i za Waszą aktywność. Cieszę się, że zostaliście Państwo nominowani przez dyrektorów szkół do tej nagrody - powiedział starosta suski Józef Bałos.

Zwracając się do dyrektorów szkół i placówek starosta podziękował za wzorowe kierowanie podległymi jednostkami, sprawną organizacje pracy, dbałość o stan powierzonej bazy oświatowej oraz starania o wzbogacenie oferty edukacyjnej.

Jesteś tutaj:   Strona główna Archiwum aktualnościNagrody z okazji Dnia Edukacji Narodowej