Opublikowano: 18 czerwiec 2019 Odsłony: 520

10 czerwca 2019 roku odbył się finał VII edycji Konkursu Literackiego "Po co pisać do szuflady..." organizowanego przez Liceum Ogólnokształcące nr I im. Marii Skłodowskiej-Curie i Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej pod patronatem Stowarzyszenia Twórczego Artystyczno-Literackiego z siedzibą w Krakowie. W komisji konkursowej pracowali: Stanisław Franczak, Małgorzata Skawińska, Małgorzata Kłapyta, Magdalena Stankiewicz, Aneta Zachura.

Po przeczytaniu tekstów konkursowych jury wyłoniło zwycięzców:

Kategoria I
I miejsce - Maciej Jurek
II miejsce - Zachariasz Zborowski
III miejsce - Patrycja Pena

Kategoria II
I miejsce - Karolina Malaga
II miejsce - Patrycja Kanik
III miejsca - nie przyznano
wyróżnienie - Michał Grzechynia

Kategoria III
I miejsca nie przyznano
II miejsce - Natalia Zborowska
III miejsce - Kazimierz Surzyn

W kategorii "Wszystko jest teatrem" wyróżnienie otrzymała Ewelina Kozina.

Nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe, STAL i Samorząd Uczniowski wręczyli laureatom i ich opiekunom: dyrektor LO Anna Sala, naczelnik Wydziału Promocji, Kultury, Sportu i Funduszy Janusz Kociołek oraz członkowie jury.

Jesteś tutaj:   Strona główna Archiwum aktualnościVII Konkurs Literacki "Po co pisać do szuflady..."