Biuro Administracyjno Prawne
Opublikowano: 15 październik 2019 Odsłony: 441

15 października 2019 r. starosta suski Józef Bałos i wicestarosta Zbigniew Hutniczak wręczyli dyrektorom i nauczycielom szkół i placówek oświatowych powiatu nagrody starosty z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Podczas uroczystości, która odbyła się w sali sesyjnej starostwa starosta  J. Bałos podziękował pedagogom za wybitne osiągnięcia w pracy z młodzieżą oraz zaangażowanie w realizację zadań wychowawczych i dydaktycznych. Zwracając się do dyrektorów szkół i placówek starosta dziękował za wzorowe kierowanie podległymi jednostkami, sprawną organizację pracy, dbałość o stan powierzonej bazy oświatowej, a także starania o wzbogacenie oferty edukacyjnej.

Starostowie życzyli również wszystkim nagrodzonym zrealizowania planów i spełnienia marzeń, pomyślności, dalszych sukcesów w pracy zawodowej i szczęścia w życiu osobistym.

W tym roku nagrody otrzymali:

• Aneta Drobny - dyrektor ZS im . W. Witosa w Suchej Beskidzkiej
  • Anna Sala - dyrektor LO nr I im. M. Skłodowskiej - Curie w Suchej Beskidzkiej
  • Grażyna Borzestowska - dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Makowie Podhalańskim
  • Sławomir Kudzia - dyrektor ZS im. W. Goetla w Suchej Beskidzkiej
  • Rafał Rapacz - dyrektor ZS im. H. Kołłątaja w Jordanowie
  • Maciej Zimoń - dyrektor Domu Wczasów Dziecięcych w Sidzinie
  • Łucja Mikołajek - Pater - wicedyrektor ZS im . W. Witosa w Suchej Beskidzkiej
  • Magdalena Chromy - wicedyrektor ZS im. W. Goetla w Suchej Beskidzkiej
  • Danuta Uznańska - wicedyrektor ZS im. W. Goetla w Suchej Beskidzkiej
  • Monika Zuziak Smolik - nauczyciel ZS im. W. Goetla w Suchej Beskidzkiej
  • Anna Kulka - nauczyciel ZS im . W. Witosa w Suchej Beskidzkiej
  • Magdalena Pochopień - nauczyciel LO nr I im. M. Skłodowskiej - Curie w Suchej Beskidzkiej
  • Magdalena Matejko - Bury - nauczyciel ZS im. H. Kołłątaja w Jordanowie
  • Wiesława Gacek - nauczyciel ZS im. bł. ks. P. Dańkowskiego w Jordanowie
  • Marta Sala oraz Katarzyna Pyciak - nauczyciele Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Makowie Podhalańskim
  • Agnieszka Mazur - pedagog/logopeda Poradni Psychologiczno Pedagogicznej w Makowie Podhalańskim
  • Jadwiga Tempka - wychowawca Domu Wczasów Dziecięcych w Sidzinie

Starosta poinformował również, że Nagrodę Ministra Edukacji otrzymała Renata Spisak - Sowa - dyrektor Poradni Psychologiczno Pedagogicznej w Makowie Podhalańskim, a Nagroda Małopolskiego Kuratora Oświaty trafiła do Zbigniewa Kołata - dyrektora ZS im. bł. ks. P. Dańkowskiego w Jordanowie.

Jesteś tutaj:   Strona główna Archiwum aktualnościNagrody z okazji Dnia Edukacji Narodowej