Opublikowano: 28 październik 2019 Odsłony: 177

W dniach od 21 do 23 października 2019 r. gościła w Zespole Szkół im. Walerego Goetla w Suchej Beskidzkiej delegacja z krajów partnerskich projektu "The Future Will Definitely Belong To The Digital World" ("Przyszłość Z Pewnością Będzie Należeć Do Świata Cyfrowego"). W skład delegacji wchodzili: trzej reprezentanci Turcji, jeden reprezentant Republiki Północnej Macedonii oraz dwie reprezentantki Włoch.

Projekt ma na celu tworzenie aplikacji mobilnych, w szczególności dotyczących edukacji. Uczniowie biorący udział w projekcie otrzymają możliwość wyjazdu do państw partnerskich w celu zdobywania wiedzy, nabywania doświadczenia w posługiwaniu się językiem angielskim oraz integracji międzynarodowej. W czasie zebrania ustalano terminy spotkań,  przydzielono poszczególne zadania szkołom, opiekunom oraz uczniom biorącym udział w projekcie. Goście zapoznali się z placówką szkoły, mieli też okazję odwiedzić Starostwo Powiatowe, gdzie spotkali się z wicestarostą Zbigniewem Hutniczakiem, oraz złożyli krótką wizytę w firmie "Fideltronik", która współpracuje ze szkołą.

oprac. ZS im. W.Goetla

Jesteś tutaj:   Strona główna Archiwum aktualnościUczestnicy projektu z wizytą w starostwie