aktualności :
Wydział Kultury, Turystyki i Promocji
ROOT» Kategoria: Aktualności Starostwa
Opublikowano: 01 październik 2020 Odsłony: 1236

W związku z decyzją o przejściu na emeryturę, z dniem 30 września 2020 r. przestała pełnić funkcję Skarbnika Powiatu Suskiego pani Krystyna Kozina, która rozpoczęła pracę w Starostwie Powiatowym w Suchej Beskidzkiej z chwilą jego powstania 1 stycznia 1999 r. W ciągu kolejnych lat pracowała jako specjalista w Wydziale Finansów, Zastępca Głównego Księgowego, Główny Księgowy, a od 31 maja 2007 r. jako Skarbnik Powiatu, będąc osobą powszechnie lubianą i cenioną nie tylko ze względu na zaangażowanie i profesjonalizm w pracy na tak ważnym i odpowiedzialnym stanowisku, ale także swoją pogodę ducha i życzliwość w stosunku do współpracowników.

Pożegnanie zawodowe z panią skarbnik przebiegało w serdecznej atmosferze. Podziękowania za sumienność i rzetelność w prowadzeniu finansów powiatu wraz z życzeniami złożyli jej m.in. starosta i wicestarosta, członkowie zarządu powiatu, radni powiatowi, pracownicy starostwa i Powiatowego Centrum Usług Wspólnych oraz dyrektorzy i kierownicy jednostek administracyjnych.
Od 1 października 2020 r. funkcję Skarbnika Powiatu Suskiego pełni pani Dominika Żywczak, powołana na to stanowisko przez Radę Powiatu Suskiego na wniosek starosty Józefa Bałosa podczas XX sesji rady, która odbyła się 27 sierpnia 2020 r.
Dominika Żywczak jest absolwentką kierunku Administracja oraz kierunku Zarządzanie na Politechnice Śląskiej, a podyplomowo ukończyła Rachunkowość Finansową oraz Strategię Podatkową na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach, posiada Certyfikat Księgowy wydany przez Ministra Finansów RP. Nowa pani Skarbnik Powiatu Suskiego przez ostatnie trzy lata pełniła funkcję zastępcy dyrektora Powiatowego Centrum Usług Wspólnych w Suchej Beskidzkiej.
Jesteś tutaj:   Strona główna Archiwum aktualnościZmiana na stanowisku skarbnika powiatu
Zobacz również


klim
Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej posiada certyfikat Systemu Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001:2008