Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego
Opublikowano: 25 marzec 2021 Odsłony: 241

NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA, NIEODPŁATNE PORADNICTWO OBYWATELSKIE - PORADY OSOBISTE ZAWIESZONE

W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiczną oraz wprowadzeniem nowych obostrzeń na obszarze całej Polski, mających na celu przeciwdziałanie rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2, Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej informuje o konieczności podjęcia działań dla zapewnienia bezpieczeństwa wykonawcom i osobom korzystającym z nieodpłatnej pomocy prawnej lub nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego zawieszając od dnia 29 marca 2021 r., do 09 kwietnia 2021 r. osobiste świadczenie nieodpłatnych porad prawnych i poradnictwa obywatelskiego w punktach funkcjonujących na terenie powiatu suskiego.

W tym okresie pomoc prawna udzielana będzie za pośrednictwem środków porozumiewania się na odległość (np. telefon, e-mail, itp.) po wcześniejszej rejestracji wizyty pod nr tel.: 33 875 78 75, w godz. 7:30 – 15:00 od poniedziałku do piątku.

Wszelkie informacje dotyczące udzielania bezpłatnej pomocy prawnej znajdują się na stronie: https://www.darmowapomocprawna.ms.gov.pl

Jesteś tutaj:   Strona główna Archiwum aktualnościNIEODPŁATNA POMOC PRAWNA - PORADY OSOBISTE ZAWIESZONE