Biuro Administracyjno Prawne
ROOT» Kategoria: Informacje i komunikaty
Opublikowano: 25 kwiecień 2017 Odsłony: 1623

Marszałek województwa małopolskiego informuje, że spotkanie informacyjno - edukacyjne  w sprawie Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopoolskiego  dla mieszkańców powiatu suskiego odbędzie się 16 maja o godz. 15.00 w Muzeum Miejskim w Suchej Beskidzkiej, ul. Zamkowa 1.

Budżet obywatelski pozwala mieszkańcom Województwa decydować o tym na co wydać pieniądze. Mieszkańcy mogą nie tylko wybierać zadania, które mają być zrealizowane, ale sami zostać ich autorami.

Budżet obywatelski Województwa pozwala Małopolanom kształtować ich najbliższe otoczenie, umożliwia określenie potrzeb, daje możliwość wskazania co jest dla nich szczególnie ważne. Dzięki niemu mieszkańcy określają priorytety dla rozwoju powiatów, subregionów oraz całej Małopolski.

Budżet Obywatelski to w sumie 8 mln zł!

W załączeniu harmonogram spotkań dla całego województwa oraz harmonogram realizacji projektu.

spotkania_informacyjne_II_edycja_bo.pdf

harmonogram_II_edycja_bo.pdf

Jesteś tutaj:   Strona główna Archiwum aktualnościInformacje i komunikatyHarmonogram spotkań II edycji Budżetu Obywatelskiego Województywa Małopolskiego