Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego
ROOT» Kategoria: Informacje i komunikaty
Opublikowano: 22 czerwiec 2017 Odsłony: 1664

Jeśli działasz na rzecz dobra innych i otoczenia, w swojej aktywności kierujesz się bezinteresownością wspierając drugiego człowieka lub znasz osobę, która jest zaangażowana społecznie, prowadzi fundację i poświęca się dla innych? Zgłoś ją już teraz do nagrody „Kryształy Soli” lub „Amicus Hominum”, której patronuje Województwo Małopolskie.

Do 30 czerwca można zgłaszać osoby i organizacje, które cenisz za ich społeczną działalność.

Nagroda Kryształy Soli

Nagroda Marszałka Województwa Małopolskiego „Kryształy Soli” ustanowiona została w 2005 roku i wyróżnia oraz docenia organizacje pozarządowe, które swoim zaangażowaniem i codziennym wysiłkiem angażują się w działalność na rzecz innych. Dodatkowo nagroda ma za zadanie wzmocnić wizerunek organizacji pozarządowych, o której istnieniu nie zawsze wiedzą mieszkańcy Małopolski.

Nagroda Amicus Hominum

Nagroda Samorządu Województwa Małopolskiego została ustanowiona w 2006 roku. Inicjatywa ma na celu wyróżnienie osób, które działają na rzecz dobra innych i swoją bezinteresowną aktywnością wspierają drugiego człowieka. Nagroda promuje ideę wolontariatu i ma charakter honorowy.

Więcej o nagrodzie oraz formularze zgłoszeniowe na stronie www.malopolska.pl/ngo

Jesteś tutaj:   Strona główna Archiwum aktualnościInformacje i komunikatyZgłoszenia do nagrody Kryształy Soli i Amicus Hominum wystartowały