Wydział Środowiska
ROOT» Kategoria: Informacje i komunikaty
Opublikowano: 27 wrzesień 2017 Odsłony: 373

Od 28.08.2017 r. do 28.10.2017 r. w Urzędzie Gminy Zembrzyce wyłożony jest projekt  uproszczonego planu urządzenia lasów prywatnych położonych na terenie Śleszowic.

Przez pierwszy miesiąc od wyłożenia zainteresowani właściciele mogą składać zastrzeżenia i wnioski. Starosta wydaje decyzje w sprawie uznania lub nieuznania zastrzeżeń i wniosków. W dniu 28.09.2017 r. w Urzędzie Gminy Zembrzyce w godz. 9.00 – 14.00 upoważniony przedstawiciel wykonawcy planu w ramach konsultacji będzie zainteresowanym udzielać informacji  do zapisów zawartych w wyłożonym projekcie planu.

Wykonawcą planu jest Firma Las – R Kamil Piątek.

Wykonanie uproszczonego planu urządzenia lasu możliwe jest dzięki dotacji z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska  i Gospodarki Wodnej w Krakowie oraz środkom z budżetu powiatu.

Jesteś tutaj:   Strona główna Archiwum aktualnościInformacje i komunikatyTrwają konsultacje planu urządzenia lasów w Śleszowicach