Wydział Środowiska
ROOT» Kategoria: Informacje i komunikaty
Opublikowano: 18 listopad 2020 Odsłony: 1403

Ostrzeżenie o ryzyku przekroczenia poziomu dopuszczalnego pyłu PM10 ze względu na zwiększoną emisję zanieczyszczeń oraz niekorzystne warunki meteorologiczne

Analiza wskaźnika śmiertelności na COVID-19, w obszarach gdzie występują znaczne zanieczyszczenia powietrza oraz aktualne badania przeprowadzone w tym zakresie, wskazują na silną zależność pomiędzy złą jakością powietrza, a zwiększoną śmiertelnością, zakażalnością czy też cięższym przebiegiem choroby.

W związku z powyższym prosimy o bezwzględne stosowanie się do zaleceń zawartych w ostrzeżeniu.

Pobierz ostrzeżenie

Jesteś tutaj:   Strona główna Archiwum aktualnościInformacje i komunikatyOstrzeżenie o zanieczyszczeniu powietrza 18.11.2020 r.