Wydział Inwestycji, Drogownictwa i Rozwoju Kategoria: Przetargi
Opublikowano: 15 marzec 2016 Odsłony: 1512

Starosta Suski, działając imieniem Skarbu Państwa ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż prawa użytkowania wieczystego nieruchomości, położonej w Suchej Beskidzkiej ( powiat suski, woj. małopolskie ), przy ul. 29 Stycznia, oznaczonej jako działka ewid. nr 10228/1 o pow. 0,0262 ha wraz z prawem własności znajdującego się na niej budynku mieszkalnego w zabudowie bliźniaczej.

Treść ogłoszenie poniżej:

ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym.pdf

Jesteś tutaj:   Strona główna Archiwum przetargówOGŁOSZENIE O PRZETARGU USTNYM NIEOGRANICZONYM NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI SKARBU PAŃSTWA