Wydział Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Mieniem Kategoria: Przetargi
Opublikowano: 10 sierpień 2016 Odsłony: 2599

OGŁOSZENIE  O  CZWARTYM  PRZETARGU  USTNYM   NIEOGRANICZONYM

NA  SPRZEDAŻ  NIERUCHOMOŚCI  SKARBU  PAŃSTWA

Starosta Suski, działając imieniem Skarbu Państwa ogłasza czwarty przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż prawa użytkowania wieczystego nieruchomości, położonej w Suchej Beskidzkiej (powiat suski, woj. małopolskie), przy ul. 29 Stycznia, oznaczonej jako działka ewid. nr 10228/1 o pow. 0,0262 ha wraz z prawem własności znajdującego się na niej budynku mieszkalnego w zabudowie bliźniaczej.

Treść ogłoszenia poniżej:

ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym.pdf

Jesteś tutaj:   Strona główna Archiwum przetargówOGŁOSZENIE O CZWARTYM PRZETARGU USTNYM NIEOGRANICZONYM NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI SKARBU PAŃSTWA