Wydział Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Mieniem Kategoria: Przetargi
Opublikowano: 08 sierpień 2019 Odsłony: 134

Starosta Suski, działając imieniem Skarbu Państwa ogłasza pierwszy publiczny przetarg pisemny nieograniczony na sprzedaż prawa użytkowania wieczystego nieruchomości, położonej w Suchej Beskidzkiej ( powiat suski, woj. małopolskie ), przy ul. 29 Stycznia, oznaczonej jako działka ewid. nr 10228/1 o pow. 0,0262 ha wraz z prawem własności znajdującego się na niej budynku mieszkalnego w zabudowie bliźniaczej.

Treść: ogloszenie o przetargu pisemnym - sucha beskidzka.pdf

Jesteś tutaj:   Strona główna Archiwum przetargówOGŁOSZENIE STAROSTY SUSKIEGO O PIERWSZYM PUBLICZNYM PRZETARGU PISEMNYM NIEOGRANICZONYM NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI POŁOŻONEJ W SUCHEJ BESKIDZKIEJ