Biuro Administracyjno Prawne Kategoria: Informacje i komunikaty
Opublikowano: 26 marzec 2020 Odsłony: 2188

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele i Wychowawcy,

obecna sytuacja związana z zagrożeniem epidemią, konieczność przebywania  w izolacji, w kwarantannie domowej może być trudnym doświadczeniem dla każdego człowieka, wywoływać lęk, frustrację, złość, napięcie, poczucie bezradności, może też powodować zmiany w zachowaniu.

Jeżeli obserwujecie u siebie, swoich dzieci lub wychowanków zachowania lub emocje,  które budzą niepokój zachęcamy do skorzystania z telefonicznych konsultacji w naszej Poradni.

Poradnia uruchamia od 23 marca 2020 r. konsultacje z zakresu wsparcia w sytuacji kryzysowej, prowadzone przez specjalistów w godzinach pracy Poradni pod numerami telefonów:

PPP Maków Podhalański 33 874 26 06

PPP Jordanów 18 267 47 85

Zachęcamy również do korzystania ze strony internetowej Poradni (www.ppp.powiatsuski.pl) i do zapoznawania się z materiałami przygotowanymi przez pracowników dotyczącymi rozwoju dzieci i pracy nad jego stymulowaniem, a także materiałami dotyczącymi radzenia sobie z różnymi problemami w sytuacjach kryzysowych.

Jesteś tutaj:   Strona główna Archiwum przetargówInformacje i komunikatyWsparcie psychologiczne w sytuacji kryzysowej udzielane przez Poradnię Psychologiczno Pedagogiczną w Makowie Podhalańskim