Inwestycje Powiatu dofinansowane z Budżetu Państwa, funduszy UE i innych źródeł zewnętrznych

Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej

ul. Kościelna 5b, tel.centrala (33) 875-79-00, (33) 875-78-00

Biuro Administracyjno Prawne Kategoria: Edukacja
Odsłony: 3925

Projekt pn. Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I – III szkół podstawowych prowadzonych przez powiat suski” realizowany jest  przez Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Makowie Podhalańskim.

W ramach projektu, zakupione zostaną specjalistyczne pomoce dydaktyczne oraz sfinansowane dodatkowe zajęcia socjoterapeutyczne, logopedyczne, korekcyjne.

Suma pozyskanego dofinansowania z w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego  wynosi 30 000 zł, co stanowi 100% wartości zadania.

Projekt zakończono 31 lipca 2012 r.

Jesteś tutaj:   Strona główna EdukacjaIndywidualizacja procesu nauczania