aktualności :

Inwestycje Powiatu dofinansowane z Budżetu Państwa, funduszy UE i innych źródeł zewnętrznych

Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej

ul. Kościelna 5b, tel.centrala (33) 875-79-00, (33) 875-78-00

Utworzono: 14 luty 2018 Wydział Kultury, Turystyki i Promocji Kategoria: Kultura i Promocja
Odsłony: 2098

Tegoroczne targi turystyczne „Tour Salon” w Poznaniu, które odbywały się w dniach 9-11.02.2018 r., organizatorzy, czyli Międzynarodowe Targi Poznańskie, wkomponowali w blok targów pięciu pasji.

 

Wraz z turystycznymi były to targi: wędkarskie „Rybomania”, myślistwa i strzelectwa „Knieje”, sprzętu pływającego i sportów wodnych „Boatex” oraz - pierwsze w Polsce targi wyposażenia survivalowego i militarnego „Survival Force Expo”. Łącznie, w kilku halach, swoje stoiska promocyjne przygotowało ok. 600 wystawców. Wspólne stoisko na tych targach miały też: Powiat Suski i Oravska Polhora, partnerzy w projekcie promocyjnym, którego głównym celem jest budowa turystycznego wizerunku i rozpoznawalności polsko-słowackiego, pogranicznego regionu pod Babią Górą, jako terenu o znacznym potencjale kulturowym i przyrodniczym.

Udział w targach turystycznych jest jednym z działań realizowanych przez Wydział Promocji, Kultury, Sportu i Funduszy Starostwa Powiatowego w Suchej Beskidzkiej w ramach projektu "Promocja babiogórskiego dziedzictwa kulturowo-przyrodniczego", który jest dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego z Programu Współpracy Transgranicznej INTERREG VA Polska – Słowacja 2014 – 2020.

Targi Regionów i Produktów Turystycznych "Tour Salon" w Poznaniu przyciągnęły w tym roku licznych zwiedzających. Na stoisku powiatu odwiedzający mogli m.in. otrzymać specjalnie przygotowane w ramach projektu materiały promocyjne (mapy, mapki, ulotki tematyczne, foldery) oraz gadżety promocyjne (w tym puzzle i gry memory o tematyce związanej z naszym dziedzictwem kulturowym i przyrodniczym, a także produkty regionalne – drewniane zabawki ze Stryszawy). Dystrybuowane były również materiały promocyjne przekazane przez poszczególne gminy z powiatu i Babiogórski Park Narodowy.

 


Jesteś tutaj:   Strona główna Kultura i PromocjaPromocja powiatu na targach w Poznaniu
Zobacz również


klim
Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej posiada certyfikat Systemu Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001:2008