Inwestycje Powiatu dofinansowane z funduszy UE i innych źródeł zewnętrznych

Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej

ul. Kościelna 5b, tel.centrala (33) 875-79-00, (33) 875-78-00

Utworzono: 05 wrzesień 2018 Wydział Kultury, Turystyki i Promocji Kategoria: Kultura i Promocja
Odsłony: 183

Kolejnym miejscem, w którym prezentowana jest mobilna wystawa „Po dwóch stronach Babiej Góry. Dziedzictwo przyrodniczo - kulturowe”, przygotowana w ramach projektu dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego z Programu Współpracy Transgranicznej INTERREG VA Polska – Słowacja 2014 – 2020, jest Dom Kultury w Makowie Podhalańskim.

Wystawa otwarta została 3 września, a oglądać można ją będzie do 13 września. Podczas wystawy organizowane są również prelekcje poświęcone dziedzictwu przyrodniczemu i kulturowemu Podbabiogórza. W Makowie Podhalańskim skorzystali z nich już uczniowie Zespołu Szkół im. św. Jana Kantego oraz uczniowie tamtejszego gimnazjum.

Jesteś tutaj:   Strona główna Kultura i PromocjaWystawa w Makowie