Kategoria: Stopka-informacje, linki
Odsłony: 6329

Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej przywiązuje szczególną wagę do poszanowania prywatności użytkowników odwiedzających serwis w domenie powiatsuski.pl. Gromadzone w dziennikach logów dane są wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów administrowania serwisem. Nie zabiegamy o identyfikację użytkowników strony Starostwa. Żadne dane identyfikacyjne, do żadnych celów, nie są przekazywane do jakiejkolwiek trzeciej strony.

Gromadzenie danych

Zgodnie z przyjętą praktyką większości serwisów WWW, przechowujemy zapytania HTTP kierowane do naszego serwera. Oznacza to, że znamy publiczne adresy IP, z których użytkownicy przeglądają treści informacyjne naszego serwisu. Przeglądane zasoby identyfikowane są poprzez adresy URL. Znamy również:

• czas nadejścia zapytania,
  • czas wysłania odpowiedzi,
  • nazwę stacji klienta - identyfikacja realizowana przez protokół HTTP,
  • informacje o błędach jakie nastąpiły przy realizacji transakcji HTTP,
  • adres URL strony poprzednio odwiedzanej przez użytkownika (referer link) - w przypadku gdy przejście do strony Biura nastąpiło przez odnośnik,
  • informacje o przeglądarce użytkownika.

Dane te nie są kojarzone z konkretnymi osobami przeglądającymi stronę Starostwa.. Dla zapewnienia jak najwyższej jakości serwisu, okazjonalnie analizujemy pliki z logami w celu określenia, które strony odwiedzane są najczęściej, jakie przeglądarki stron WWW są stosowane, czy struktura strony nie zawiera błędów, itp.

Wykorzystywanie danych

Zebrane logi przechowywane są przez czas nieokreślony jako materiał pomocniczy służący do administrowania serwisem. Informacje w nich zawarte nie są ujawniane nikomu poza osobami upoważnionymi do administrowania serwerem oraz siecią Starostwa. Na podstawie plików logów mogą być generowane statystyki stanowiące pomoc w administrowaniu. Zbiorcze podsumowania w postaci takich statystyk nie zawierają żadnych cech identyfikujących osoby odwiedzające serwis.

Serwis: www.powiatsuski.pl

O stronie

Odsłony: 14012

Strona www.powiatsuski.pl jest oficjalnym serwisem internetowym Starostwa Powiatowego w Suchej Beskidzkiej.

Za aktualność zamieszczonych informacji odpowiadają poszczególne Wydziały lub jednostki organizacyjne.

Starostwo nie ponosi odpowiedzialności za treści znajdujące się na innych stronach, do których prowadzą linki zamieszczone w naszym serwisie.

Autorami artykułów i zdjęć są pracownicy Starostwa. Wykorzystywanie opracowań, zdjęć w całości lub fragmentów bez zgody autorów zabronione.

Starostwo Powiatowe wyraża zgodę na umieszczanie linków prowadzących do naszego serwisu.

Jesteś tutaj:   Strona główna O stronieStopka-informacje, linki