aktualności :
Biuro Administracyjno Prawne
ROOT» Kategoria: Ogłoszenia podmiotów zewnętrznych i linki
Opublikowano: 13 luty 2014 Odsłony: 5020

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Suchej Beskidzkiej pragnie przypomnieć wszystkim podatnikom o możliwości składania zeznań podatkowych drogą elektroniczną. Wysyłanie deklaracji podatkowej przez internet jest najprostszym i najszybszym sposobem złożenia zeznania rocznego. Można to zrobić nie wychodząc z domu. Dodatkową korzyścią jest możliwość uzyskania szybkiego zwrotu nadpłaty wykazanej w zeznaniu.

Wejdź na stronę www.e-deklaracje.gov.pl

Do wysłania zeznania należy przygotować dane, które zabezpieczają autentyczność składanej deklaracji:

  • PESEL

  • NIP (dla prowadzących działalność gospodarczą)

  • imię i nazwisko

  • datę urodzenia

  • kwotę przychodu wykazaną w zeznaniu rocznym za 2012 rok.

System e-Deklaracje jest bezpieczny i całkowicie darmowy, a zeznanie zostanie przesłane bezpośrednio do urzędu skarbowego. Należy jednak pamiętać, że gwarancję bezpieczeństwa dają tylko te formularze, które zostały pobrane ze strony systemu e-Deklaracje na www.finanse.mf.gov.pl.

Specjalnie dla Państwa została również uruchomiona strona internetowa www.szybkipit.pl. Także z tej strony można pobrać do wypełnienia i wysłania formularze zeznań podatkowych. Ponadto istnieje możliwość zadania pytania ekspertowi, w przypadku problemów z wypełnieniem zeznania np. "jaki formularz wybrać?", "z jakiej ulgi skorzystać?"

 

Jesteś tutaj:   Strona główna OgłoszeniaPIT przez internet
Zobacz również

klim

 

 

 

Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej posiada certyfikat Systemu Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001:2008