Biuro Administracyjno Prawne
ROOT» Kategoria: Ogłoszenia podmiotów zewnętrznych i linki
Opublikowano: 25 kwiecień 2014 Odsłony: 1878

Największe spotkanie firm sektora MŚP w Europie!

IV Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Nauka - Biznes - Samorząd. RAZEM DLA GOSPODARKI

22-24 września 2014

Tegoroczne hasło przewodnie: „10 lat przedsiębiorczości bez granic”

Mała i średnia przedsiębiorczość to najważniejszy sektor polskiej gospodarki. To również główny temat Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw. O możliwościach rozwoju i wyzwaniach jakie stoją przed przedsiębiorcami dyskutować będą najważniejsze osoby w Państwie, osobistości ze świata nauki, polityki i gospodarki oraz delegacje zagraniczne z kilkudziesięciu państw.

Ubiegłe trzy edycje zgromadziły liczne grono przedstawicieli świata biznesu, nauki, polityki i środowisk gospodarczych, którzy dyskutowali o szansach i barierach stojących przed mikro, małymi i średnimi przedsiębiorstwami. III edycja w liczbach to:  56 wydarzeń, 190 panelistów, 170 gości zagranicznych z 35 krajów i łącznie ponad 3500 uczestników!

Wydarzenie to jest już na stałe zapisane w tradycji europejskich wydarzeń gospodarczych. W ciągu trzech dni Kongresu zaplanowano kilkadziesiąt sesji panelowych oraz szereg warsztatów i spotkań, w których udział wezmą eksperci z kraju i zagranicy. Wystąpiliśmy z prośbą o objęcie tego wdarzenia Honorowym Patronatem do Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego, Przewodniczącego Komisji Europejskiej José Manuela Barroso oraz Przewodniczącego Parlamentu Europejskiego Martina Schulza.

Udział w kongresie jest BEZPŁATNY.

Więcej informacji na temat kongresu  można znaleźć na stronie: www.kongresmsp.eu

Jesteś tutaj:   Strona główna Ogłoszenia IV Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw