Utworzono: 25 marzec 2020 Admin

Szanowni Państwo,

w związku z ogłoszeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii na podstawie Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. (Dz. U. z 2020 r. poz. 491), kierując się dobrem zarówno petentów, jak i pracowników tut. urzędu od dnia 26.03.2020 r. do odwołania.

Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej zostaje zamknięte dla petentów i przechodzi w tryb pracy wewnętrznej, oznacza to, że sprawy będą załatwiane wyłącznie telefonicznie, drogą elektroniczną i korespondencyjnie. Wszystkie niezbędne opłaty należy dokonywać przelewem na wskazany numer konta bankowego.

Informujemy również, że w godzinach pracy urzędu, na zewnątrz - przed budynkiem Starostwa Powiatowego w Suchej Beskidzkiej ul. Kościelna 5b zostanie udostępniona skrzynka podawcza, w której można będzie umieścić wnioski lub inną korespondencję kierowaną do Starostwa.

W związku z powyższym zalecamy kontakt telefoniczny, korespondencyjny, za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz systemu e-PUAP.

Godziny pracy urzędu:
od poniedziałku – do piątku od 7:00 do 15:00

Wprowadzone ograniczenia mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa Państwa i pracowników tut. urzędu. Dodatkowe informacje i aktualności dotyczące pracy Starostwa będą publikowane
na bieżąco na stronie internetowej http://www.powiatsuski.pl/

Poprawiono: 27 marzec 2020 Czytaj więcej: KOMUNIKAT

INFORMACJA DLA SENIORÓW

Utworzono: 25 marzec 2020 Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego

Wojewoda Małopolski Piotr Ćwik uruchomił specjalna inforlinię dla Seniorów – z myślą o tych, którzy potrzebują pomocy w tych trudnych chwilach. Dzwoniąc na infolinię, osoby starsze mogą uzyskać rzetelne informacje, zalecenia i wskazówki, jak odnaleźć się w obecnej sytuacji.

Numer telefonu 12 392 11 10 działa od poniedziałku do piątku w godz. 8.00–17.00

Poprawiono: 25 marzec 2020