Informacja CEPiK 2.0

Utworzono: 16 listopad 2017 Wydział Komunikacji i Transportu
Starosta Suski informuje, że w związku z wdrożeniem zintegrowanego z CEP systemu służącego do rejestracji pojazdów w dalszym ciągu występują duże utrudnienia w rejestracji pojazdów. Wydział Komunikacji jest w stałym kontakcie z Ministerstwem Cyfryzacji odpowiedzialnym za wdrożenie CEPIK 2.0 oraz grupą wsparcia w celu wyeliminowania występujących błędów uniemożliwiających:
-wymianę dowodów rejestracyjnych,
- dokonywanie zmian na pojeździe,
- dopisywanie i wykreślanie współwłaścicieli pojazdów,
- wyrejestrowania pojazdów,
- czasowe wycofanie z ruchu,
- dopisywanie adnotacji typu HAK, GAZ, VAT itd.
- dokonania zwrotu oznaczeń w przypadku pobrania tablic tymczasowych w celu wykonania badania technicznego
Można dokonać :
rejestracji pojazdów z zagranicy,
przerejestrowania pojazdu z innego terenu
przerejestrowanie z terenu powiatu
odbioru dowodu rejestracyjnego
zgłoszenie zbycia pojazdu
o ile nie wystąpi  nieoczekiwany błąd na danych  z CEP
W momencie wyeliminowania usterek  przez Ministerstwo Cyfryzacji zostanie niezwłocznie podana informacja do publicznej wiadomości.
Za powstałe utrudnienia przepraszamy.
Poprawiono: 16 listopad 2017

X Festiwal Pieśni Patriotycznej

Utworzono: 13 listopad 2017 Wydział Kultury, Turystyki i Promocji

W sobotnie popołudnie 11 listopada w Sali Rycerskiej suskiego zamku odbył się koncert finałowy X Festiwalu Pieśni Patriotycznej „To Polska Moja Ojczyzna”, który był ostatnim akordem obchodów Święta Niepodległości w stolicy powiatu. Występy laureatów oglądane przez licznie zgromadzoną publiczność, poprzedzone zostały eliminacjami przeprowadzonymi 3 listopada.

Poprawiono: 13 listopad 2017 Czytaj więcej: X Festiwal Pieśni Patriotycznej

Page 1 of 477