Wydział Organizacyjny Kategoria: Zapytania ofertowe
Opublikowano: 19 sierpień 2013 Odsłony: 2601

PRZEDŁUŻENIE TERMINU SKŁADANIA OFERT

Na podstawie Regulaminu udzielania zamówień o wartości nie przekraczającej 14.000 euro pkt. 8 (tj. "w przypadku braku dwóch ofert należy termin składania ofert przedłużyć o 7 dni"), przedłuża się termin składania ofert na zadanie "Zapytanie ofertowe na rozdział ciepłej wody użytkowej pomiędzy Starostwem Powiatowym a Zespołem Szkół im. W. Goetla w Suchej Beskidzkiej" do dnia 26.08.2013 r.

Jesteś tutaj:   Strona główna Zapytania ofertowePrzedłużenie terminu składania ofert dot. zapytania ofertowego na rozdział ciepłej wody użytkowej pomiędzy Starostwem Powiatowym a Zespołem Szkół im. W. Goetla w Suchej Beskidzkiej