Wydział Organizacyjny Kategoria: Zapytania ofertowe
Opublikowano: 26 sierpień 2013 Odsłony: 2371

Zawiadomienie o wyborze oferty na rozdział ciepłej wody użytkowej pomiędzy Starostwem Powiatowym a Zespołem Szkół im. W. Goetla w Suchej Beskidzkiej (Zapytanie ofertowe z dn. 24.07.2013r.)

Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej uprzejmie informuje, iż w toku weryfikacji ofert przedmiotowe zamówienie zostanie udzielone firmie:                       F.U.H. INSTALFLEX A. KUCHARZYK, Chojnik 130, 33-180 Gromnik, która złożyła najkorzystniejszą ofertę.

Dziękujemy za udział w postępowaniu.

Jesteś tutaj:   Strona główna Zapytania ofertoweWynik zapytania ofertowego na rozdział ciepłej wody użytkowej pomiędzy Starostwem Powiatowym a Zespołem Szkół im. W. Goetla w Suchej Beskidzkiej