Wydział Organizacyjny Kategoria: Zapytania ofertowe
Opublikowano: 26 sierpień 2013 Odsłony: 2604

Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej zaprasza do złożenia ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia o wartości nieprzekraczającej równowartości 14 000 euro na podstawie Regulaminu udzielenia zamówień o wartości nieprzekraczającej kwoty 14 tys. euro (Zarządzenie Starosty Suskiego Nr 26/2012 z dnia 26.04.2012r.) na następujący przedmiot zamówienia:

Roboty budowlane związane z remontem posadzki w pięciu pomieszczeniach Starostwa Powiatowego o łącznej powierzchni 82 m2.

Lokalizacja inwestycji: Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej, ul. Mickiewicza 19.

Szczegóły w zapytaniu ofertowym załączonym poniżej:

Zapytanie ofertowe - remont posadzki - 26.08.2013 r.pdf

Jesteś tutaj:   Strona główna Zapytania ofertoweZapytanei ofertowe na roboty budowlane związane z remontem posadzki w budynku Starostwa Powiatowego w Suchej Beskidzkiej