Wydział Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Mieniem Kategoria: Zapytania ofertowe
Opublikowano: 20 wrzesień 2016 Odsłony: 3081

Treść ogłoszenia:

zapytanie ofertowe na wycene dzialek potrzebnych do ustalenia oplat z tytulu trwalego zarzadu.pdf

Załącznik:

formularz oferty dla rzeczoznawcy trwaly zarzad.pdf

Jesteś tutaj:   Strona główna Zapytania ofertoweZapytanie ofertowe na wykonanie operatów szacunkowych określających wartość rynkową prawa własności nieruchomości gruntowych, potrzebnych do ustalenia opłat rocznych z tytułu trwałego zarządu.