Wydział Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Mieniem Kategoria: Zapytania ofertowe
Opublikowano: 20 październik 2016 Odsłony: 2791

W związku z koniecznością oddania w trwały zarząd nieruchomości Skarbu Państwa oraz ustalenia opłat rocznych z tytułu trwałego zarządu, Starosta Suski zamierza zlecić wykonanie operatu szacunkowego określającego prawa własności nieruchomości gruntowej, zabudowanej budynkami Sądu Rejonowego, z wyszczególnieniem wartości budynków oraz pozostałych części składowych nieruchomości, położonej w Suchej Beskidzkiej.

Treść ogłoszenia:

3032.34.2016 zapytanie ofertowe wycena dzialek i budynku.doc.pdf

Załącznik:

formularz oferty - operat szacunkowy sad sucha.doc

Jesteś tutaj:   Strona główna Zapytania ofertoweZapytanie ofertowe - wykonanie operatu szacunkowego określającego prawa własności nieruchomości gruntowej, zabudowanej budynkami Sądu Rejonowego, z wyszczególnieniem wartości budynków oraz pozostałych części składowych nieruchomości.