Wydział Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Mieniem Kategoria: Zapytania ofertowe
Opublikowano: 02 listopad 2016 Odsłony: 2763

W związku z prowadzonym postępowaniem o sprzedaż w trybie przetargu ustnego nieograniczonego, Starosta Suski zamierza zlecić sporządzenie operatu szacunkowego określającego wartość rynkową prawa własności nieruchomości zabudowanej budynkiem dawnej królikarni, oznaczonej jako działka ewid. nr 22451/13 o pow. 0,1056 ha, położonej w Zawoi, objętej księgą wieczystą Nr KR1B/00030271/0, prowadzoną przez IV Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Suchej Beskidzkiej.

Treść ogłoszenia:

zapytanie ofertowe wycena nieruchomosci zabudowanej zawoja.pdf

Załącznik:

formularz oferty - wykonanie operatu szacunkowego dzialka zabudowana zawoja.doc

Jesteś tutaj:   Strona główna Zapytania ofertoweZapytanie ofertowe - sporządzenie operatu szacunkowego określającego wartość rynkową prawa własności nieruchomości zabudowanej budynkiem w Zawoi