Wydział Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Mieniem Kategoria: Zapytania ofertowe
Opublikowano: 02 listopad 2016 Odsłony: 2400

W związku z prowadzonym postępowaniem o sprzedaż w trybie przetargu ustnego nieograniczonego, Starosta Suski zamierza zlecić sporządzenie operatu szacunkowego określającego wartość rynkową prawa własności nieruchomości niezabudowanej, oznaczonej jako działki ewid. nr 3504 o pow. 0,0691 ha oraz 3626/2 o pow. 0,0605 ha, położonej w Krzeszowie, gm. Stryszawa objętej księgą wieczystą Nr KR1B/00066978/7, prowadzoną przez IV Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Suchej Beskidzkiej.

Treść ogłoszenia:

zapytanie ofertowe wycena dzialek krzeszow.pdf

Załącznik:

formularz oferty - wykonanie operatu szacunkowego dzialki krzeszow.doc

Jesteś tutaj:   Strona główna Zapytania ofertoweZapytanie ofertowe - sporządzenie operatu szacunkowego określającego wartość rynkową prawa własności nieruchomości niezabudowanej położonej w Krzeszowie