Wydział Inwestycji, Drogownictwa i Rozwoju Kategoria: Zapytania ofertowe
Opublikowano: 01 marzec 2017 Odsłony: 354

Zapytanie ofertowe: Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla inwestycji związanej z budową boiska do koszykówki, boiska do piłki siatkowej, 2 bieżni 2-torowych, skoczni w dal, rzutni do pchnięcia kulą, piłkochwytów, chodnika z kostki brukowej wraz z oświetleniem zlokalizowanych przy Zespole Szkół im. W. Goetla w Suchej Beskidzkiej.

dokumentacja zapytania ofertowego:

- zapytanie ofertowe.pdf

-zalacznik nr 1 - oferta.docx

-zalacznik nr 2 - koncepcja opracowania projektu budowlanego.pdf

-zalacznik nr 3 - wzor umowy.pdf

Wynik postępowania:

wyniki zapytania ofertowego.pdf

Jesteś tutaj:   Strona główna Zapytania ofertoweZapytanie ofertowe - Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla inwestycji związanej z budową boiska do koszykówki, boiska do piłki siatkowej, 2 bieżni 2-torowych, skoczni w dal, rzutni do pchnięcia kulą, piłkochwytów, chodnika z kostki brukowej