Wydział Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Mieniem Kategoria: Zapytania ofertowe
Opublikowano: 17 marzec 2017 Odsłony: 73

W związku z koniecznością oddania w trwały zarząd nieruchomości Skarbu Państwa oraz ustalenia opłat rocznych z tytułu trwałego zarządu, Starosta Suski zamierza zlecić wykonanie operatu szacunkowego określającego prawa własności nieruchomości gruntowej, zabudowanej budynkami Sądu Rejonowego, z wyszczególnieniem wartości budynków oraz pozostałych części składowych nieruchomości, położonej w Suchej Beskidzkiej.

Treść ogłoszenia:

wg-ii.3032.12.2017 zapytanie ofertowe wycena dziaek i budynku sad.pdf

Załącznik:

formularz oferty - sad rejonowy 3032.12.2017.doc

Jesteś tutaj:   Strona główna Zapytania ofertoweZapytanie ofertowe - wykonanie operatu szacunkowego określającego prawa własności nieruchomości gruntowej, zabudowanej budynkami Sądu Rejonowego, z wyszczególnieniem wartości budynków oraz pozostałych części składowych nieruchomości.