Biuro Administracyjno Prawne Kategoria: Zapytania ofertowe
Opublikowano: 05 kwiecień 2017 Odsłony: 785

W związku z realizacją projektów pn. „Kreatywny uczeń – profesjonalista w zawodzie” oraz „Wzmocnienie konkurencyjności uczniów na rynku pracy” współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 – 10 Oś Priorytetowa Wiedza i Kompetencje, Działanie 10.2 Rozwój kształcenia zawodowego, Poddziałanie 10.2.2 Kształcenie zawodowe uczniów – SPR, Powiat Suski rozpoczyna postępowanie dotyczące wyłonienia specjalisty ds. zamówień publicznych .

zapytanie ofertowe.pdf

zapytanie ofertowe.doc

Informacje dodatkowe z dnia 07.04.2017 r. - aktualne Zapytanie Ofertowe:

pismo przewodnie zmiana do zapytania ofertowego.pdf

aktualne zapytanie ofertowe - 07.04.2017.doc

Odpowiedzi na złożone pytania:

odpowiedzi na pytania.doc

zalacznik do odpowiedzi na pytania - wzr umowy zlecenie.doc

Informacje dodatkowe z dnia 11.04.2017 r.:

informacja o zmianie treci zapytania ofertowego z dnia 11.04.2017r. - aktualna.doc

Wynik postępowania:

Wyniki zapytania ofertowego.doc

Wynik postępowania - aktualizacja:

Wykaz oferentow.doc

Jesteś tutaj:   Strona główna Zapytania ofertoweZapytanie ofertowe dotyczące wyłonienia specjalisty ds. zamówień publicznych.