Wydział Edukacji i Zdrowia Kategoria: Zapytania ofertowe
Opublikowano: 19 czerwiec 2017 Odsłony: 538

Zapytanie ofertowe na wykonywanie usług polegających na pełnieniu funkcji i wykonywaniu zadań Lidera Szkolnego

w ramach realizowanych projektów współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 – 10 Oś Priorytetowa Wiedza i Kompetencje, Działanie 10.2 Rozwój kształcenia zawodowego, Poddziałanie 10.2.2 Kształcenie zawodowe uczniów – SPR, w szkołach ponadgimnazjalnych kształcących zawodowo.

Zapytanie ofertowe:

19-06-2017-zapytanie-ofertowe-liderzy-szkolni.pdf

19-06-2017-zapytanie-ofertowe-liderzy-szkolni_zaczniki edytowalne.docx

Wyniki postępowania

(Opublikowano dnia 30 czerwca 2017r.)

wyniki zapytania ofertowego.pdf

Jesteś tutaj:   Strona główna Zapytania ofertoweZapytanie ofertowe na wykonywanie usług polegających na pełnieniu funkcji i wykonywaniu zadań lidera Szkolnego w ramach realizowanych projektów