Już 17 września w całej Polsce rozpoczną się Dni Otwarte Funduszy Europejskich. Z tej okazji zapraszamy do oglądania zmagań uczniów z naszego powiatu w wydarzeniu on-line pn. „Ogarnij kasę na rozwój – challenge kulinarny. Europejskie menu z POWERem”,który organizuje Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie wraz z Zespołem Szkół Nr 3 im. ks. prof. J. Tischnera w Bochni, Fundacją Rozwoju Kompetencji i Przedsiębiorczości PROAKTYWNI oraz uczniami, opiekunami ze szkół gastronomicznych i Starostwami Powiatowymi z Małopolski: z Bochni, Limanowej, Suchej Beskidzkiej, z Wadowic i Dąbrowy Tarnowskiej.

17 września w całej Polsce rozpoczynają się Dni Otwarte Funduszy Europejskich. Jest to coroczna impreza, podczas której firmy i instytucje z całej Polski pokazują odwiedzającym swoje funduszowe projekty. Organizuje ją Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. Polskie Dni Otwarte FE są też częścią szerszej kampanii #EUinmyregion, którą prowadzi Komisja Europejska.

W atmosferze wyzwania, jakim będzie przyrządzenie i zaprezentowanie potraw europejskich przez przyszłych małopolskich kucharzy, przedstawimy efekty i projekty pomagające młodym osobom z Małopolski rozwijać się zawodowo. Nasi eksperci przez całą transmisję wydarzenia będą odpowiadać na czacie na pytania publiczności związane z udziałem w projektach, m.in.: w zdobyciu pierwszej pracy, w zdobyciu doświadczenia zawodowego, w uzyskaniu dodatkowych kwalifikacji zawodowych oraz na jaką pomoc może liczyć osoba przed 30. r.ż., która straciła pracę w związku z pandemią COVID po 1 marca 2020 r.


Zachęcamy Państwa do uczestniczenia online w naszym wydarzeniu.

Streaming online, 17 września od godz. 10.30

Na Facebooku:


www.facebook.com/pociagdokariery

https://www.facebook.com/events/508838130191481

Designed by Freepik
Designed by Freepik