W piątek 24 lutego w Urzędzie Gminy w Spytkowicach w powiecie wadowickim odbyło się spotkanie, podczas którego miało miejsce uroczyste wręczenie promes potwierdzających kolejny etap dofinansowań dla samorządów w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. W trakcie spotkania starosta suski Józef Bałos odebrał promesę na kwotę 2.300.608 zł przeznaczoną na dofinansowanie przebudowy ponad kilometrowego odcinka drogi powiatowej z Jordanowa do Bystrej Podhalańskiej na pograniczu obu tych miejscowości.

W spotkaniu udział wzięli m. in.: minister infrastruktury Andrzej Adamczyk, posłowie: Rafał Bochenek, Filip Kaczyński, Krzysztof Kozik, Władysław Kurowski i Marek Polak, a wojewodę małopolskiego Łukasza Kmitę reprezentowali: Ewa Gil – II zastępca dyrektora Biura Wojewody, a zarazem pełnomocnik wojewody małopolskiego ds. współpracy z jednostkami samorządu terytorialnego oraz Krzysztof Durek – doradca wojewody.