Drugą imprezą targową branży turystycznej, podczas której w bieżącym roku obecne było stoisko powiatu suskiego , były 26. Międzynarodowe Targi Turystyki GLOBalnie w Katowicach.

Podczas słonecznego weekendu 18-20 marca 2022 r. na hali targowej obok popularnego „Spodka” prezentowało się niemal stu wystawców z Polski, a także z zagranicy, m.in. z Grecji, Czech, Bułgarii, Chorwacji i Gruzji. Na naszym stoisku obecne były materiały promocyjne dotyczące atrakcji turystycznych i bazy wypoczynkowej z obu stron Babiej Góry, a także lokalne smakołyki z Zawoi i słowackiej Oravskiej Polhory, będącej partnerem mikroprojektu „Kierunek Podbabiogórze” dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego z Programu Współpracy Transgranicznej INTERREG VA Polska – Słowacja 2014-2020, w ramach którego organizowane są tegoroczne prezentacje targowe Podbabiogórza.