siedziba Wydziału:

ul. Kościelna 5 b

34 – 200 Sucha Beskidzka

GPS N 49o44’19,64” , E 19o36’11,08”

adres do korespondencji:

ul. Kościelna 5 b

34 – 200 Sucha Beskidzka

33 875 – 79 – 31 – pokój nr  116

1. mgr inż. Elwira Listwan ( e.listwan@powiatsuski.pl) – gospodarka odpadami, ochrona powietrza, wymiana eternitu

2. mgr inż. Ewa Kolber ( e.kolber@powiatsuski.pl) – geologia

33 875 – 79 – 38 – pokój nr  113

1. mgr Paulina Tokarz – Mansour ( p.tokarz@powiatsuski.pl) – solary

2. mgr inż. Maria Fabiś ( m.fabis@powiatsuski.pl) – solary

33 875 – 79 – 39 – pokój nr  112

1. mgr inż. Sylwia Knapczyk ( s.knapczyk@powiatsuski.pl) – fotowoltaika

2. inż. Ewelina Krupiak ( e.krupiak@powiatsuski.pl) – fotowoltaika

33 875 – 79 – 35 – pokój nr 111

1. mgr inż. Teresa Jasiewicz t.jasiewicz@powiatsuski.pl) – gospodarka wodna, wyłączenia gruntów z produkcji rolnej, wymiana pieców

2. mgr inż. Grzegorz Malinowski ( g.malinowski@powiatsuski.pl) – nadzór nad lasami (gmina Zawoja, gmina Maków Podhalański) tel. 730 – 623 – 077

3. mgr inż. Grzegorz Zachura ( g.zachura@powiatsuski.pl) – nadzór nad lasami (miasto Sucha Beskidzka, miasto Maków Podhalański, gmina Stryszawa, gmina Budzów, gmina Zembrzyce) tel. 730 – 623 – 076

4. mgr inż. Krzysztof Hernas ( k.hernas@powiatsuski.pl) – nadzór nad lasami (miasto i gmina Jordanów, gmina Bystra – Sidzina) tel. 730 – 623 – 078

33 875 -79 – 37 – pokój nr 110

1. mgr inż. Izabela Sikora ( i.sikora@powiatsuski.pl) – gospodarka wodna, wyłączenia gruntów z produkcji rolnej, wspólnoty gruntowe, pompy ciepła

2. mgr inż. Marek Mrugacz ( m.mrugacz@powiatsuski.pl) – ochrona przyrody, gospodarka leśna, rybactwo śródlądowe, hałas, łowiectwo, pompy ciepła

33 875 -79 – 35 – pokój nr 109

1. dr inż. Paweł Dyrcz ( p.dyrcz@powiatsuski.pl) – nadzór nad wymienionymi zadaniami