siedziba Wydziału:

ul. Kościelna 5 b

34 – 200 Sucha Beskidzka

GPS N 49o44’19,64” , E 19o36’11,08”

adres do korespondencji:

ul. Kościelna 5 b

34 – 200 Sucha Beskidzka

33 875 – 79 – 39 – pokój nr  116

1. mgr inż. Ewa Kolber (e.kolber@powiatsuski.pl) – geologia

33 875 – 79 – 38 – pokój nr  113

1. mgr Paulina Tokarz – Mansour (p.tokarz@powiatsuski.pl) – doradca ds. klimatu i środowiska

2. mgr inż. Maria Fabiś (m.fabis@powiatsuski.pl) – gospodarka odpadami, ochrona powietrza, wymiana eternitu, solary

33 875 – 79 – 31 – pokój nr  112

1. mgr inż. Sylwia Knapczyk (s.knapczyk@powiatsuski.pl) – fotowoltaika

33 875 – 79 – 35 – pokój nr 111

1. mgr inż. Teresa Jasiewicz (t.jasiewicz@powiatsuski.pl) – gospodarka wodna, wyłączenia gruntów z produkcji rolnej

2. mgr inż. Grzegorz Malinowski (g.malinowski@powiatsuski.pl) – nadzór nad lasami (gmina Zawoja, gmina Maków Podhalański) tel. 730 – 623 – 077

3. mgr inż. Grzegorz Zachura (g.zachura@powiatsuski.pl) – nadzór nad lasami (miasto Sucha Beskidzka, miasto Maków Podhalański, gmina Stryszawa, gmina Budzów, gmina Zembrzyce) tel. 730 – 623 – 076

4. mgr inż. Krzysztof Hernas (k.hernas@powiatsuski.pl) – nadzór nad lasami (miasto i gmina Jordanów, gmina Bystra – Sidzina) tel. 730 – 623 – 078

33 875 -79 – 37 – pokój nr 110

1. mgr inż. Izabela Sikora (i.sikora@powiatsuski.pl) – gospodarka wodna, wyłączenia gruntów z produkcji rolnej, wspólnoty gruntowe

2. mgr inż. Marek Mrugacz (m.mrugacz@powiatsuski.pl) – ochrona przyrody, gospodarka leśna, rybactwo śródlądowe, hałas, łowiectwo

33 875 -79 – 35 – pokój nr 109

1. dr inż. Paweł Dyrcz (p.dyrcz@powiatsuski.pl) – nadzór nad wymienionymi zadaniami