17 kwietnia 2026 r. w Stryszawie w Ośrodku Dziedzictwa Kulturowego odbył się Festiwal pod hasłem “Zainwestuj w naszą planetę” w ramach, którego odbyły się trzy konkursy:
– konkurs wiedzy ekologicznej
– konkurs plastyczny,
– konkurs na piosenkę ekologiczną.
Każdy z konkursów stanowił wyjątkową okazję do zaprezentowania talentów i pogłębienia wiedzy na temat ochrony środowiska.
XXVIII edycja Festiwalu Ekologicznego „EKO-2026” za nami!














