Z dniem 10 maja, od godz. 15.00 zostanie uruchomiony punkt szczepień powszechnych w hali sportowej Zespołu Szkół im. W. Goetla w Suchej Beskidzkiej, ul. Kościelna 5. Punkt obejmujący pięć zespołów szczepiennych obsługiwany będzie przez personel suskiego Szpitala Rejonowego. Punkt powstał przy wsparciu organizacyjno – technicznym szkoły i starostwa powiatowego.

Jak możesz się zarejestrować?

Masz na to kilka sposobów:

• Zadzwoń na całodobową i bezpłatną infolinię – 989,
  • zarejestruj się elektronicznie poprzez e-Rejestrację dostępną na pacjent.gov.pl,
  • wyślij SMS o treści “SzczepimySie” na numer 880 333 333,
  • w szczególnych przypadkach skontaktuj się bezpośrednio z szpitalem obsługującym PSP – tel. 797 120 260 od poniedziałku do piątku od 9.00 do 12.00.

Podczas rejestracji wybierzesz dokładny termin Twojego szczepienia, a następnie otrzymasz SMS z potwierdzeniem umówienia wizyty. Do rejestracji nie potrzebujesz żadnych dodatkowych danych czy dokumentów, wystarczy że podasz swój nr PESEL.